GR0603F20RT5G00
MFR.Part #
GR0603F20RT5G00
JLCPCB Part #
C49652976
Description
-55℃~+155℃ 100mW 20Ω 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS