GR0603F1K65T5G00
MFR.Part #
GR0603F1K65T5G00
JLCPCB Part #
C49653885
Description
-55℃~+155℃ 1.65kΩ 100mW 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS