GR0603F1K18T5G00
MFR.Part #
GR0603F1K18T5G00
JLCPCB Part #
C49654398
Description
-55℃~+155℃ 1.18kΩ 100mW 75V Thick Film Resistor ±1% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS