GR0402F820KTAG00
MFR.Part #
GR0402F820KTAG00
JLCPCB Part #
C49653017
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 820kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS