GR0402F604KTAG00
MFR.Part #
GR0402F604KTAG00
JLCPCB Part #
C49653902
Description
-55℃~+155℃ 50V 604kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS