GR0402F360KTAG00
MFR.Part #
GR0402F360KTAG00
JLCPCB Part #
C49654137
Description
-55℃~+155℃ 360kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS