GR0402F237KTAG00
MFR.Part #
GR0402F237KTAG00
JLCPCB Part #
C49654832
Description
-55℃~+155℃ 237kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS