GR0402F21K5TAG00
MFR.Part #
GR0402F21K5TAG00
JLCPCB Part #
C49654425
Description
-55℃~+155℃ 21.5kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS