GR0201F15KTAG00
Extended
Manufacturer
GiantOhm
MFR.Part #
GR0201F15KTAG00
JLCPCB Part #
C49656013
Package
0201
Description
-55℃~+155℃ 15kΩ 25V 50mW Thick Film Resistor ±1% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS