MBRH120150
Extended
Manufacturer
GeneSiC Semiconductor
MFR.Part #
MBRH120150
Description
-55℃~+150℃ 1 Pair Common Cathode 120A 150V 1mA@150V 2kA 880mV@120A - Schottky Diodes ROHS