GPSR0855-680MS
MFR.Part #
GPSR0855-680MS
JLCPCB Part #
C477337
Package
SMD,7.8x7.2mm
Description
2.4A 260mΩ 3A 68uH Molded Inductor ±20% SMD,7.8x7.2mm Power Inductors ROHS