GPSR0850-6R8MS
MFR.Part #
GPSR0850-6R8MS
JLCPCB Part #
C477334
Package
SMD,7.8x7.2mm
Description
23mΩ 5.5A 6.8uH 8A Molded Inductor ±20% SMD,7.8x7.2mm Power Inductors ROHS