GPSR0730-1R0M
MFR.Part #
GPSR0730-1R0M
JLCPCB Part #
C477273
Package
SMD,7.2x6.6mm
Description
11A 1uH 9mΩ ±20% SMD,7.2x6.6mm Power Inductors ROHS