GPSR0520-1R0M
MFR.Part #
GPSR0520-1R0M
JLCPCB Part #
C477152
Package
SMD,5.2x4.7mm
Description
15mΩ 1uH 5A 8A ±20% SMD,5.2x4.7mm Power Inductors ROHS