BZT52C4V3
Extended
Manufacturer
Galaxy Microelectronics
MFR.Part #
BZT52C4V3
JLCPCB Part #
C21882516
Package
SOD-123
Description
-55℃~+150℃ 3uA 4.09V~4.52V 4.3V 500mW 600Ω 90Ω SOD-123 Zener Diodes ROHS