GS2401C-33CTR3
Extended
Manufacturer
Gainsil
MFR.Part #
GS2401C-33CTR3
JLCPCB Part #
C6283798
Package
SOT-223-3
Description
-45℃~+125℃@(Ta) 1 150mA 260mV@(40mA) 2uA 3.3V 40V 85dB@(200Hz) Fixed Over Current Protection、Over Temperature Protection Positive SOT-223-3 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS