GS2301-33FR4
Extended
Manufacturer
Gainsil
MFR.Part #
GS2301-33FR4
JLCPCB Part #
C6283808
Package
TDFN1x1-4
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 2uA 3.3V 300mA 360mV@(200mA) 6.5V Enable Fixed Positive TDFN1x1-4 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS