1.25-H-13PB-RXL
Extended
Manufacturer
GUOCONN
MFR.Part #
1.25-H-13PB-RXL
JLCPCB Part #
C52740952
Package
SMD,P=1.25mm
Description
1 1.25mm 1.25mm 100V 13 13P 1A 1x13P 21.1mm 4.5mm 4.7mm Copper alloy LCP Surface Mount,Vertical Tin UL94V-0 White SMD,P=1.25mm Wire To Board Connector ROHS