1.25-D-12PWB-RL
Extended
Manufacturer
GUOCONN
MFR.Part #
1.25-D-12PWB-RL
JLCPCB Part #
C51901638
Package
SMD,P=1.25mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 1.25mm 100V 12 12P 19.85mm 1A 1x12P 3.42mm 5.35mm Copper alloy LCP PUD Surface Mount, Right Angle Tin UL94V-0 White SMD,P=1.25mm,卧贴 Wire To Board Connector ROHS