GDNRA3015-1R0MTF
Extended
Manufacturer
GUDIAN
MFR.Part #
GDNRA3015-1R0MTF
JLCPCB Part #
C51018494
Package
SMD,3x3mm
Description
1uH 3.3A 48mΩ 5.8A ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS