GDNR6045-6R8MTF
Extended
Manufacturer
GUDIAN
MFR.Part #
GDNR6045-6R8MTF
JLCPCB Part #
C51018514
Package
SMD,6x6mm
Description
3.3A 3A 40mΩ 6.8uH Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS