GSA2415D-10
Extended
Manufacturer
GTL-POWER
MFR.Part #
GSA2415D-10
JLCPCB Part #
C2848107
Package
Plugin
Description
-25℃~+80℃ 100mVp-p 10W 11.8mm 18V~36V 2 25.4mm 300kHz 50.8mm 85% Short Circuit Protection、Over Current Protection ±15V ±330mA 插件 Isolated Power Modules ROHS