GSA12300HS-8
MFR.Part #
GSA12300HS-8
JLCPCB Part #
C441460
Package
Plugin,50.8x25.4mm
Description
-25℃~+80℃ 1 10V~18V 12.8mm 200kHz 25.4mm 26mA 300V 50.8mm 73% 8W 插件,50.8x25.4mm Isolated Power Modules ROHS