GSA12100HS-8
Extended
Manufacturer
GTL-POWER
MFR.Part #
GSA12100HS-8
JLCPCB Part #
C441466
Package
Plugin,50.8x25.4mm
Description
-25℃~+80℃ 1 1.5kV 100V 10V~18V 12.8mm 200kHz 25.4mm 50.8mm 78% 80mA 8W 插件,50.8x25.4mm Isolated Power Modules ROHS