GHA24400HS-25
Extended
Manufacturer
GTL-POWER
MFR.Part #
GHA24400HS-25
JLCPCB Part #
C2999063
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 1 125kHz 18V~36V 24mm 25W 400V 50mm 63mA 72mm 82% Short Circuit Protection 插件 Isolated Power Modules ROHS