GT-TC149A-H043-L1
MFR.Part #
GT-TC149A-H043-L1
JLCPCB Part #
C2834974
Package
SMD-4P,12x12mm
Description
-30℃~+85℃ 1.6N 100,000 cycles 12V 12mm 12mm 4.3mm 50mA Black No Round Button SMD(SMT) Tab SPST Surface Mount,Vertical Without Bracket SMD-4P,12x12mm Tactile Switches ROHS