GT-TC131B-H0395-L5
MFR.Part #
GT-TC131B-H0395-L5
JLCPCB Part #
C2890361
Package
SMD,8.4x8.4mm
Description
-30℃~+85℃ 12V 3.95mm 500,000 Cycles 50mA 7N 8.4mm 8.4mm Green No Round Button SMD(SMT) Tab SPST Surface Mount,Vertical Without Bracket SMD,8.4x8.4mm Tactile Switches ROHS