GT-TC129B-H050-L1
MFR.Part #
GT-TC129B-H050-L1
JLCPCB Part #
C2930981
Package
SMD,6x6mm
Description
-30℃~+85℃ 100,000 cycles 12V 2.5N 50mA 5mm 6mm 6mm Black No Round Button SMD(SMT) Tab SPST Surface Mount,Vertical Without Bracket SMD,6x6mm Tactile Switches ROHS