GT-TC102A-H050-L1
MFR.Part #
GT-TC102A-H050-L1
JLCPCB Part #
C19725424
Package
Plugin,6.1x6.1mm
Description
-40℃~+85℃ 1.6N 100,000 cycles 12V 50mA 5mm 6.1mm 6.1mm Black No PC Pin Right Angle Round Button SPST With Bracket 插件,6.1x6.1mm Tactile Switches ROHS