GT-TC100C-H050-L1
MFR.Part #
GT-TC100C-H050-L1
JLCPCB Part #
C5117879
Package
弯插,7.3x6.1mm
Description
-30℃~+85℃ 100,000 cycles 12V 1N 50mA 5mm 6.1mm 7.3mm Black No PC Pin Right Angle Round Button SPST With Bracket 弯插,7.3x6.1mm Tactile Switches ROHS