GT-TC084B-H065-L5
MFR.Part #
GT-TC084B-H065-L5
JLCPCB Part #
C2686850
Package
SMD-4P,5.2x5.2mm
Description
-30℃~+85℃ 12V 2.5N 5.2mm 5.2mm 500,000 Cycles 50mA 6.5mm Gold No Round Button SMD(SMT) Tab SPST Surface Mount,Vertical Without Bracket SMD-4P,5.2x5.2mm Tactile Switches ROHS