GT-TC035A-H0195-L3
MFR.Part #
GT-TC035A-H0195-L3
JLCPCB Part #
C915811
Package
SMD,2.8x2mm
Description
-40℃~+85℃ 1.6N 1.95mm 12V 2.65mm 2.8mm 300,000 Cycles 50mA No Red Round Button SMD(SMT) Tab SPST Surface Mount, Right Angle Without Bracket SMD,2.8x2mm Tactile Switches ROHS