GT-TC032A-H015-L1
MFR.Part #
GT-TC032A-H015-L1
JLCPCB Part #
C843684
Package
SMD,3.1x2.5mm
Description
-30℃~+85℃ 1.5mm 1.6N 100,000 cycles 12V 2.5mm 3.05mm 50mA Black No Round Button SMD(SMT) Tab SPST Surface Mount,Vertical Without Bracket SMD,3.1x2.5mm Tactile Switches ROHS