GT-TC029D-H025-L1N
MFR.Part #
GT-TC029D-H025-L1N
JLCPCB Part #
C2848966
Package
SMD,4x3mm
Description
-40℃~+85℃ 100,000 cycles 12V 2.5mm 3mm 4N 4mm 50mA Black No Round Button SMD(SMT) Tab SPST Surface Mount,Vertical Without Bracket SMD,4x3mm Tactile Switches