GT-BTR20008-0650A-002A
MFR.Part #
GT-BTR20008-0650A-002A
JLCPCB Part #
C29780044
Package
Push-Pull,P=2mm
Description
-40℃~+105℃ 20V 2mm 5A 8P Blade Contact (Female) Brass Gold Right Angle Push-Pull,P=2mm Blade / Shrapnel Contact Battery Connectors ROHS