GT-A1257WRS-102SBT01
Extended
Manufacturer
G-Switch
MFR.Part #
GT-A1257WRS-102SBT01
JLCPCB Part #
C22472754
Package
SMD,P=1.25mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 1A 1x2P 2 2P 4.25mm 50V Beige GH LCP Phosphor bronze Surface Mount, Right Angle Tin UL94V-0 SMD,P=1.25mm,Surface Mount,Right Angle Wire To Board Connector ROHS