DC-S001C-D013-3.5A
MFR.Part #
DC-S001C-D013-3.5A
JLCPCB Part #
C7544900
Description
-40℃~+85℃ 1.3mm 20V 3.5A 3.7mm DC Power Jack Right Angle 插件 DC Power Connectors ROHS