XL1509-3.3BS
Extended
Manufacturer
GREENMICRO
MFR.Part #
XL1509-3.3BS
JLCPCB Part #
C53055750
Package
SOP-8
Description
-40℃~+125℃ 1 150kHz 3.3V 3A 4.5V~40V 5mA Buck Built-in Fixed No Step-down type SOP-8 DC-DC Converters ROHS