GR2188A28M3G
Extended
Manufacturer
GR
MFR.Part #
GR2188A28M3G
JLCPCB Part #
C19631818
Package
SOT-23
Description
-20℃~+70℃ 1 100mA 15uA 2.8V 250kHz 900mV~5V Boost Boost Built-in Fixed Yes SOT-23 DC-DC Converters ROHS