GR2188A22M3G
Extended
Manufacturer
GR
MFR.Part #
GR2188A22M3G
JLCPCB Part #
C19631816
Package
SOT-23
Description
-20℃~+70℃ 1 100mA 15uA 2.2V 250kHz 900mV~5V Boost Boost Built-in Fixed Yes SOT-23 DC-DC Converters ROHS