GP55N03P33
Extended
Manufacturer
GP(GreenPower)
MFR.Part #
GP55N03P33
Description
-55℃~+150℃ 2.812nF 250pF 305pF 30V 36W 4.4V 40nC@10V 55A 7.5mΩ@4.5V - MOSFETs ROHS