SR10100-B
Extended
Manufacturer
GOODWORK
MFR.Part #
SR10100-B
JLCPCB Part #
C908730
Package
DO-27
Description
-65℃~+175℃ 100V 10A 170A 20uA 850mV@10A Independent DO-27 Schottky Diodes ROHS