SMAJ300CA
Extended
Manufacturer
GOODWORK
MFR.Part #
SMAJ300CA
JLCPCB Part #
C53086353
Package
SMA
Description
-55℃~+150℃ 300V 371V 400W 486V 5uA 700mA Bidirectional SMA ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS