MBR20L100
Extended
Manufacturer
GOODWORK
MFR.Part #
MBR20L100
JLCPCB Part #
C54529437
Package
TO-252
Description
-65℃~+150℃ 100V 200uA@100V 20A 250A 750mV@20A TO-252 Schottky Diodes ROHS