GS4V5H20UN
Extended
Manufacturer
GOODWORK
MFR.Part #
GS4V5H20UN
JLCPCB Part #
C52976467
Package
DFN2020-3L
Description
-55℃~+150℃ 2.6nF 20V 300A@8/20us 4.5V 5V 5uA 9.5kW IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional DFN2020-3L ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS