BT137S-600D-GK
Extended
Manufacturer
GOODWORK
MFR.Part #
BT137S-600D-GK
JLCPCB Part #
C18186226
Package
TO-252
Description
-40℃~+125℃ 1 TRIAC 1.3V 1.55V 10mA 10mA 600V 80A 8A TO-252 Thyristors (SCR)/Modules ROHS