GT400P10D5
Extended
Manufacturer
GOFORD
MFR.Part #
GT400P10D5
JLCPCB Part #
C53100840
Package
DFN-8L(5x6)
Description
-55℃~+150℃ 1 P-Channel 1.7V 100V 106W 20pF 260pF 3.2nF 31mΩ@10V 46nC P-Channel ±20V DFN-8L(5x6) MOSFETs ROHS