GT300P15T
Extended
Manufacturer
GOFORD
MFR.Part #
GT300P15T
JLCPCB Part #
C49576330
Package
TO-220
Description
-55℃~+150℃ 1 P-Channel 116nC@10V 150V 15pF 27mΩ@10V 3.5V 300W 500pF 8nF 90A P-Channel TO-220 MOSFETs ROHS