GC300N65K
Extended
Manufacturer
GOFORD
MFR.Part #
GC300N65K
JLCPCB Part #
C49498713
Package
TO-252
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.9pF 132W 20pF 23nC 270mΩ@10V 3.5V 650V 660pF N-Channel ±30V TO-252 MOSFETs ROHS