G1K1P10TE
Extended
Manufacturer
GOFORD
MFR.Part #
G1K1P10TE
JLCPCB Part #
C49025150
Package
TO-220
Description
1 P-Channel 1.6V@250uA 100V 24A 3.3nF 70nC@10V 88W 90pF 91pF 94mΩ@10V、103mΩ@4.5V P-Channel TO-220 MOSFETs ROHS